Veřejná setkání

 Medailové setkání

Ve čtvrtek 31. října od 18:00 v Zastupitelském sále, Dominikánská 2.

Veřejné setkání, na kterém můžete pomoci vašim favoritům pro letošní rok získat preferenci do finálového hlasování, které bude spuštěno od 1. do 29. listopadu 2019. Ve dvou kolech vybere veřejnost z finálových projektů 4 nejúspěšnější, které v hlasovací galerii získají první 4 místa po celou dobu hlasování. Pořadí u ostatních projektů se v hlasovací galerii každý den náhodně mění.

Přijďte podpořit projekt, který chcete, aby v listopadovém finále patřil mezi vítězné!

 

 Setkání navrhovatelů 2019

V pondělí 13. května od 17:00 na Malinovského nám. 3.

Každý z navrhovatelů dostane prostor k prezentaci svého projektu, kdy na základě zpětné vazby od zástupců posuzujících odborů magistrátu města Brna a přítomného publika, může svůj projekt dále zdokonalovat a upravovat.

Na propagací není nikdy brzy! Již na tomto setkání lze získat důležité fanoušky, jak pro fázi sběru podpory (pouze do 31. května 2019), tak ve velkém listopadovém finále (1.-29. listopadu 2019).

 

 Přijďte tvořit projekty společně!

Ve středu 17. dubna od 18:00 v Urban centru na Mečové 5.

Budeme diskutovat o participativním rozpočtu, o vítězných projektech z loňských ročníků a hlavně o nápadech na nové projekty. Návštěvníci mohou tvořit projekty společně a zeptat se na cokoliv, co je o participativním rozpočtu zajímá.

„Na veřejném setkání budeme mluvit také o tom, jak podat projekt a na co si dát pozor, aby projekt prošel sítem posuzování proveditelnosti. Navíc s pomocí koordinátorek se rovnou na místě můžete pustit do společné přípravy projektů.,“ přiblížil setkání vedoucí Kanceláře participace Marco Banti.

Dáme na vás je o vašich nápadech, nenechte je ležet v šuplíku!