Pokračujeme v realizaci vítězných nápadů ;-)

S prvními teplými březnovými dny začaly práce na několika projektech. V Medlánkách v Zámeckém parku začala montáž vyrobených herních prvků a Zámecké hřiště se začíná přibližovat své navržené podobě.

Vítězný projekt Park Sadová – Nový park pro Brno nezůstává s pracemi také pozadu. Realizační firma vytyčila herní prvky a vyrovnává terén.

Jděte na první dobrou. Díky vítěznému nápadu Pavla Melichárka budete již dole v podchodu Hlavasu vědět, kterou linkou jet😉
Projektová dokumentace je hotová a nyní se soutěží dodavatel šesti tabulí (ELP), kde na sedmi řádcích budou odjezdy spojů, datum, čas a aktuální teplota.

Díky projektu Stromy pro život vysadíme v městských částech, které projevily zájem, celkem přes 500 stromů. Jak píše navrhovatel projektu pan Matuszek „Vysadíme 500 nových stromů pro zlepšení kvality vzduchu, půdy, vody a života každého z nás.“ Zájem o výsadbu projevily – Medlánky, Kohoutovice, Komín, Bystrc, Řečkovice a Mokrá hora, Nový Lískovec, Brno-střed, Brno-jih, Brno-sever, Vinohrady, Tuřany, Jehnice a Starý Lískovec

Jak si vedou v realizaci další vítězné projekty můžete sledovat v Realizaci projektů.