Nevhodné projekty

Následující projekty není možné zveřejnit v Galerii a pustit do podzimního hlasování, protože nesplňují požadavky formální správnosti a vhodnosti projektů dle Zásad.Projekt Navrhovatel Zdůvodnění
Více zeleně a hřiště na Kociánce Jan Novák Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Podchod/nadchod u Olympie Vendula Martinková Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
VODA v krajině, školení úředníků zdeněk herblich Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5. bod 1h. Projekt nesmí propagovat produkty, služby, činnosti či stanoviska subjektů komerčního i nekomerčního charakteru, zejména náboženského či politického. Není jasný popis projektu.
ZŠ Vejrostova znovu u krejčího Martina Jančová Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1a. Projekt není veřejně prospěšný a maří vynaložené investice.
Podaří se zpřístupnit Židenické nádraží? Zdeněk Sochor Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Zastávka mhd s duší zdeněk herblich Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Zákaz letzadel Michal Tomášek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Brno - město streetartu Martin Pokorný Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Rozjasnění Štěpán Macek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5. bod 1h. Projekt nesmí propagovat produkty, služby, činnosti či stanoviska subjektů komerčního i nekomerčního charakteru, zejména náboženského či politického.
Stop městským penězům do ohňostrojů Jiří Kolman Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Oprava stezky zdraví Brno – Lelekovice Josef Ptáček Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
chodník při ulici Jihlavské Gabriela Tichá Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Důstojný parkál+cyklostezka u krematoria Jaroslav Chmelař Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Sběrné středisko EKODVŮR v Brno-střed Alena Konečná Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Čerpací stanice Nám. Svobody (studie) Matej Buday Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1a. Projekt musí být veřejně prospěšný.
Očista řeky Svratka Olena Derda Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Hřiště nejen na fotbal na Arbesově Petr Lacman Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
úprava parkování v Brně Petr Macoun Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Obchvat Řípská - Šlapanice Petr Buček Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e a 1f. Projekt musí být na majetku a území města a celkové předpokládané náklady na realizaci projektu včetně jeho provozních nákladů po dobu 3 let nesmějí překročit 3 mil. Kč (včetně DPH).
Lávka pro pěší a cyklisty Jan Matuszek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e a 1f. Projekt musí být na majetku a území města a celkové předpokládané náklady na realizaci projektu včetně jeho provozních nákladů po dobu 3 let nesmějí překročit 3 mil. Kč (včetně DPH). Doplňujeme, že v rámci vítězného projektu PaRo Cyklostezka do Líšně (PD) bude vytvořena projektová dokumentace na lávku a následně budou orgány města požádány o alokaci finanční částky na její realizaci.